Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sedmé a osmé kolo dorostenky odehrály v Třebíči. Výborné výkony předvedly v obou zápasech. Nejdříve jednoznačně porazily SK Domeček DDM 6:1 a následně vyprovodily 1. FbK SPŠ Tábor 11:1.

Spartak Pelhřimov  -  SK Domeček DDM

6   :   1 (2:0, 2:0, 2:1)

Sestava: Krupičková (G, 30) - Bartošková (15), Němcová J. (16) - Přibylová T. (C,12), Napoleaová (9), Sůvová (14) - Němcová P. (8), Voborská (10)

Góly: 4. Sůvová (Němcová J.), 11. Napoleaová (-), 16. Sůvová (Napoleaová), 26. Napoleaová (Němcová J.), 30. Sůvová (Napoleaová), 33. Napoleaová (-)

Do Třebíče jsme dorazily rozděleny na dvě části, ale po předzápasových fofrech, bez kterých by to už snad ani nešlo, jsme do prvního zápasu doslova vlétly. Čekal nás soupeř, se kterým jsme už letos měly tu čest – SK Domeček DDM. Šest branek, které padly v tomto zápase si mezi sebe rozdělily nečekaně Kiki N. s Luckou. Skóre Kiki : Lucka – 3:3. Na  asistence to bylo taktéž vyrovnané, a to mezi mnou a Kiki N. - 2:2. Tam, kde jsme s vlastními góly  skončili minulý zápas, jsme i teď hrdinně pokračovaly. Krásnou tečí, za kterou by se nemusel stydět leckterý útočník, jsem Míše zhatila už druhou vychytanou nulu. Míšo sorry, už se to opakovat nebude, slibuju.J Jinak jsme předváděly, troufnu si říct, pěknej floorball. Obzvlášť některý přihrávky na hranici vlastního brankoviště byly nádherný. J

Spartak Pelhřimov  -  1.FbK SPŠ Tábor

11   :   1 (5:0, 4:0, 3:1)

Sestava: Krupičková (G, 30) - Bartošková (15), Němcová J. (16) - Přibylová T. (C,12), Napoleaová (9), Sůvová (14) - Němcová P. (8), Voborská (10)

Góly: 3. Napoleaová (Sůvová), 7. Sůvová (Napoleaová), 8. Napoleaová (-), 13. Němcová P. (Napoleaová), 13. Sůvová (-), 14. Přibylová (-), 21. Přibylová (-), 21. vlastní branka, 24. Napoleaová (-), 30. Bartošková (-), 34. Sůvová (-)

Ve druhém zápase nám byl soupeřem tým, proti kterému se nám loni dařilo – 1.FbK SPŠ Tábor. Nastupovaly jsme proti němu s trošinku větším respektem, ale veškerý obavy se ztratily hned po prvním gólu. Skóre mezi Luckou a Kiki N. bylo opět 3 : 3 – jak kdyby se domluvily. Do jejich vzájemného „souboje“ jim promluvila Terka, která míček do branky dopravila dvakrát. V obou případech bez asistence. Další gól přidala opět výtečně hrající Píďa – táborskou brankářku překvapila vyšperkovaným blafákem J. Předposlední gól  vsítila Kiki Bartošková, která mi předvedla, že i z obrany se dají dávat góly. Takže slibuju, ba dokonce i přísahám, že  už ho tam jednou taky dostanu.J Radost mi udělaly i táborské hráčky, když  se jim podařil předpisový vlastní gól- nebyla jsem v tom sama. Míša nás v obou zápasech podržela. Nejvíc se vytáhla v závěrečné třetině, kdy už do obrany nezbývalo moc sil a soupeřky se dostávaly do šancí. Tak moc se snažila o nulu, až se jí do brány jeden usmolenej gól dostal. Myslím, že se nemáme absolutně za co stydět. I v Třebíči jsme ukázaly, že ač jsme psány jako dorostenky, ženám se můžeme víc než rovnat. Díky holky.

                                                                                                        Jíťa 

+ produktivita, koncentrovanost po celý zápas, bojovnost, kombinace v útoku, zapojení "staronové" hráčky-Lady Voborské, Míša-zákroky

- komunikace směrem dozadu, přebírání hráček, Míša-výhozy

Velký dík :

   ...řidičům panu Němcovi a Jirkovi Kučerovi, kteří nás bezpečně dovezli tam i zpět.  

   ...Kačce za fotky, které se snad brzy objeví na rajčeti.

   ...Pája a Kačce za podporu.

   ...a na závěr velký dík vám všem, v neděli byla opravdu radost vás trénovat. I přesto, že jsme hrály v sedmi a některé trošku nemocné, jsme dokázaly oba zápasy s mnohem staršíma a silovějšíma hráčkám odběhat a odmakat až do konce. Pokyny jste se snažily plnit na jedničku, i když někdy nebyly jednoduché, ale samy jste viděly, že když jste chtěly, tak to šlo. (I tobě Teri.) Další zápasy nás čekají v sobotu, proti dorostenkám to bude nejdůležitější zápas sezóny, tak doufám, že se všechny uzdravíme a budeme moct předvést výkony jako na kluzišti v Třebíči.

                                                                                                             Áňa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář