Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z Písku jsme tentokrát přivezly 4 body, když jsme nejdříve 7:1 porazily poslední tým tabulky 1. Fbk SPŠ Tábor a následně remizovaly s druhými proFloorball Snipers Třebíč 3:3...

Spartak Pelhřimov - 1. FbK SPŠ Tábor

                                             7   :   1 (2:0, 0:0, 5:1)

Sestava: Krupičková (30) - Pavlíková (18), Hendrychová (13), Němcová (16) - Paulíková (11), Tkadlecová (8), Sůvová (14) - Přibylová A. (10), Blažková (20), Bartošková (15) - Přibylová T. (7)

Góly: 5. Tkadlecová (Sůvová), 13. Blažková (Přibylová A.), 29. Přibylová A. (-), 30. Sůvová (-), 31. Přibylová A. (Blažková), 32. Přibylová A. (Bartošková), 35. Tkadlecová (Sůvová)  

Zápas proti týmu 1.FbK SPŠ Tábor pro nás měl jediný cíl, a to vítězství. Začaly jsme na dvě útočné trojice,  tři obránce a do branky se postavila Míša Krupičková. Skóre otevřela  v 5. minutě Pája Tkadlecová, asistovala jí Lucka Sůvová . Lucka vytáhla míček po mantinelu, nahrála nabíhající si Páje a ta s pomocí tyček dostala náš tým do vedení. 1:0. V další minutách zápasu jsme měly několik dobrých šancí, které se nepodařilo proměnit ani prvnímu ani druhému útoku. Až v samém závěru první části zvýšila Marťa Blažková, asistence Áňa Přibylová. Áňa po mantinelu dostává příhru od Jíti,  nahrává Martě na střed hřiště a ta střílí do odkryté části branky. 2:0. Druhá třetina žádnou změnu skóre nepřinesla. Přestože jsme si vypracovaly mnoho gólových šancí, ani jednou se nám nepovedlo umístit míček za záda soupeřovy gólmanky. Míček nás vůbec neposlouchal, buď končil úplně mimo branku a nebo na brankové konstrukci, která zvonila opravdu často. Třetí třetina byla úplně něco jiného. Ve 3. minutě Marťa Blažková neproměňuje příležitost ke zvýšení, když střela z velkého brankoviště mine branku. Míček se odráží k Áně a ta se štěstím bekendovou střelou mezi nohy skóruje. 3:0. Ve čtvrté minutě se do situace 2 na 1 dostává Lucka Sůvová a Áňa Přibylová. Lucka sama vede míček po pravé straně hřiště a na konec krásnou střelou nad rameno gólmanky zvyšuje již na 4:0. V páté minutě byla faulována Kristý Bartošková (nedovolené vrážení) a my jsme následně dostaly možnost standardní situace a  přesilové hry. Marťa Blažková rozehrála míček na Áňu a ta ze střední vzdálenosti překonala Táborskou gólmanku, která díky clonící Kristý téměř nic neviděla. 5:0. V šesté minutě dobře napadala Kristý Bartošková za obrankou soupeřek. Míček se odrazil k Áně a ta zvýšila 6:0. V 9. minutě přidává sedmou branku Pája Tkadlecová, asistence Lucka Sůvová. Lucka nahazuje míček za Táborskou obranu, Pája využívá své rychlosti, míček dobíhá a střelou tahem překonává soupeřovu gólmanku. Kosmetická úprava na 7:1 přišla o půl minuty později, když nejdříve zaváhala na středu hřiště Áňa a následně chybu nezachránila obrana v souboji jeden na jednoho. V závěru zápasu už se žádný dramatický konec nekonal a tak jsme získaly zasloužené 3 body.  

Spartak Pelhřimov - proFloorball Snipers Třebíč

                                     3   :   3 (2:2, 0:0, 1:1) 

Sestava: Krupičková (30) - Pavlíková (18), Hendrychová (13), Němcová (16) - Paulíková (11), Tkadlecová (8), Blažková (20) - Přibylová A. (10), Sůvová (14), Bartošková (15) - Přibylová T. (7)

Góly: 10. Sůvová (Přibylová A.), 12. Přibylová A. (Sůvová), 30. Paulíková (Blažková)

V druhém zápase nás čekal těžký soupeř - proFloorball Snipers Třebíč. S Tříbíčí jsme na podzim jednou 2:1 zvítězily a jednou 5:6 prohrály. Tentokrát jsme si body rozdělily rovným dílem. Za remízu 3:3 si každé družstvo připsalo jeden bod. Skóre otevřely v 7.  minutě Sniperky. Proměnily standardní situaci, když Mandátová přesně trefila vzdálenější šibenici. 0:1. V 10. minutě jsme standardní situaci získaly my po faulu na Lucku Sůvovu. Míček si postavila Áňa Přibylová, přiťukla Lucce a ta vyrovnala na 1:1. Důležitou černou práci odvedla Kristý Bartošková, která bránila Třebíčské gólmance ve výhledu. Ve 12. minutě tentokrát byla faulována Áňa Přibylová. Při standardní situaci si holky role vyměnily. Lucka Sůvová se postavila k míčku, přihrála Áně a ta se  příklepem trefuje do odkryté části branky. 2:1. Čas 12:03 a vyloučení Třebíčské hráčky za sekání. Přesilová hra se nám bohužel příliš nepovedla. Obránci zaváhaly při rozehrávce, toho využila kapitánka a zároveň nejlepší Třebíčská hráčka Brejchová, a vyrovnala na 2:2. Zbývající minuta přesilovky ve druhé třetině se nám proměnit nepovedla. Tato třetina skončila bez branek. Soupeřky jsme nepustily do žádných vyložených šancí, ale ani se nám nepodařilo skórovat. Šance obou útoků zůstaly nevyužity. Ve 4. minutě závěrečné třetiny od mantinelu vybíhá Peťa Paulíková, obehrává obránce a střelou tahem trefuje levý horní roh. O 3 minuty později chybuje Áňa Přibylová, když propadne na polovině hřiště v souboji 1 na 1. Její chybu soupeřky trestají gólem a je vyrovnáno. 3:3. V posledních 7 minutách jsme se snažily vybojovat vítězství na svou stranu. Přestože jsme měly herní převahu, branku se nám vstřelit nepodařilo. Konečný výsledek 3:3. Zápas výborně odehrála Pája Tkadlecová, která téměř celou dobu hrála osobní obranu na Třebíčskou kapitánku, kterou nepustila do žádné gólové situace.

V obou zápasech jsme hrály pěkný kombinační florbal, jediné co nás trápilo byla opět střelba. Neproměnily jsme hodně gólových šancí, i když někdy chybělo jen trochu štěstí. Soupeřky měly branky postavené opravdu výborně.

Všem holkám díky a těším se 5. dubna doma. Čekají nás poslední dva zápasy v sezóně, síly změříme s Píseckým béčkem a Lvicemi s ČB.

Ostatní výsledky zápasů 8. kola:

 SK Českobudějovičtí lvi - FBC Štíři Č. Budějovice 0:6

 proFloorball Snipers T. - FBC NEOTECH Písek B 5:1

 FBC BONUM Písek A - SK Českobudějovičtí lvi 6:4

 FBC Štíři Č. Budějovice - 1. FbK SPŠ Tábor 3:0

 FBC NEOTECH Písek B - FBC BONUM Písek A 6:6

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář