Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na domácí palubovce Pelhřimovské dorostenky vybojovaly 3 body. Nejprve porazily Lvice z Českých Budějovic 3:0 a následně nestačily na ženy Havlíčkova Brodu, kterým podlehly 1:7...

Bylo nebylo,  jednoho mrazivého rána jsme seskládaly své tři pětky a postavily se vstříc soupeřkám, se kterými jsme letos už měly tu čest. K zápasům jsme nastoupily v pozměněné sestavě: hru  na pravém  křídle si poprvé v kariéře vyzkoušela naše gólmanka Míša Krupičková a místo ní se do branky vrátila Lucka Opicová. Své historicky první zápasy odehrála Monika Bínová.

Spartak Pelhřimov - SK Českobudějovičtí lvi

                 3   :   0 (1:0, 1:0, 1:0)

Sestava: G - Opicová L. (1), Němcová K. (7), Němcová J. (16), C - Přibylová T. (10), Němcová P. (8), Sůvová (14), Bínová (17), Krupičková (22)

Góly: 1. Sůvová (Němcová J.), 16. Přibylová T. (Sůvová), 32. Přibylová T. (-)

V prvním zápase jsme nastoupily proti lvicím z Českých  Budějovic. Neuběhla ani první minuta zápasu a síťka budějovické branky se rozvlnila poprvé. Po poctivě natrénované standartní situaci  zavěsila Lucka, míček jsem jí profesionálně přišťouchla já. To bylo z první třetiny vše . Ve druhé třetině jsme přidaly opět jeden gól, jmenovitě Terka po asistenci Lucky S. Třetí třetina se od dvou předešlých lišila jen zbývajícími silami -  v budějovické brance skončil míček také jen jednou, a to z hole Terky. Zápas mohl skončit klidně i vícebrankovým rozdílem, ale proti byly budějovické tyče, gólmanka a někdy i naše ruce. Jiná cifra mohla svítit i na ukazateli našich obdržených branek. Šance lvic však končily buď „závarem“ před brankou a nebo je s přehledem řešila  Lucka O.

                   Spartak Pelhřimov - TJ Jiskra Havíčkův Brod 

          1   :   7 (0:2, 0:2, 1:3)

Sestava: G - Opicová L. (1), Němcová K. (7), Němcová J. (16), C - Přibylová T. (10), Němcová P. (8), Sůvová (14), Bínová (17), Krupičková (22)

Góly: 3. Sůvová (Němcová J.)

Vyloučení: 10. Přibylová T. ( hra rukou)                  

Do druhého zápasu jsme šly s vědomím, že jsme s Havlíčkovým Brodem první zápas prohrály a snad už ani nevěřily, že něco můžeme udělat s tím, abychom neprohrály i dneska. Minimálně s tím pocitem by šlo něco udělat !!!. Ani dneska se nám nepodařilo pořádně se rozcvičit do druhého zápasu. Druhá věc, se kterou by jsme měly něco dělat. Takže jsme byly chcíplý do poloviny druhé třetiny vlivem špatného rozcvičení a od poloviny druhé třetiny kvůli docházejícím silám. Sedm obdržených branek ale nemůžeme svádět jen na nedostatek sil. Několik branek padlo po úplně zbytečných chybách ( nepokrytí prostoru kolem tyček), tady si sypu popel na hlavu hlavně já, špatné přebírání hráček, nedostatky ve vracení útočníků.  Dostat míček do branky soupeřek se nám podařilo jen jednou, i když šancí bylo víc. Po vytočení z rohu našla volné místo pod rukou brankářky Lucka. Ke konci síly opravdu docházely, ale sportovně musíme uznat, že tentokrát byly soupeřky lepší a hlavně je podržela jejich výborně chytající gólmanka, která zlikvidovala hodně gólových momentů Pelhřimova.

Rozhodně se ale za svůj výkon nemusíme stydět, na hřišti jsme, myslím, nechaly maximum. 

Jen jednu věc se sem odvážím napsat. Myslím že nám všem je víc než jasný, že nás tuhle sezonu víc jak 7-9 hrát nebude. Času máme už poměrně málo, aby jsme něco udělaly s fyzičkou. Určitě je na nás znát, že na sobě trochu pracujeme, ale doufám, že vám nebudu křivdit a že to není jen můj názor, když si troufnu říct, že do tréninku leckdy nedáváme úplně všechno. A je jen na nás, jak se o trénincích hecnem a pomůžeme si nechat v tělocvičně všechno, aby jsme z tréninků chodily tak unavený a zničený jako po zápasech.

Jinak holky velký díky za Vaše sobotní výkony. Na příštím turnaji v Třebíči nás čekají naše největší soupeřky - dorostenky z Písku a jejich starší kolegyně, tak zkusme na tréninku zamakat ať můžeme navázat na náš nejúspěšnější turnaj z Písku a oba tyto Písecké týmy porazit.

Vždy je důležité, aby v týmu panovala dobrá nálada, ale někdy je potřeba se zklidnit a soustředit na zápas a na výkon, který chceme na hřišti předvést.

                                                                                    Jíťa Němcová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář